Series
Ratings
44 Lucky RomanceRated ★ 4.0 Lucky RomanceRated ★ 4.0
 Twenty AgainRated ★ 3.5 Twenty AgainRated ★ 3.5
 Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0 Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
 The HeirsRated ★ 1.0 The HeirsRated ★ 1.0
 I Need RomanceRated ★ 5.0 I Need RomanceRated ★ 5.0
 Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5 Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
 My Fair LadyRated ★ 1.0 My Fair LadyRated ★ 1.0
 Mischievous KissRated ★ 1.0 Mischievous KissRated ★ 1.0
 Painter of the WindRated ★ 4.0 Painter of the WindRated ★ 4.0
 Prosecutor PrincessRated ★ 2.0 Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
 Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0 Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
 HealerRated ★ 4.0 HealerRated ★ 4.0
 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
 The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0 The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
 DoctorsRated ★ 3.5 DoctorsRated ★ 3.5
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
 You're BeautifulRated ★ 1.0 You're BeautifulRated ★ 1.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
 Master of StudyRated ★ 1.0 Master of StudyRated ★ 1.0