Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 2.0
HouseRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0- MoonlightRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0