Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- FeelingsRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0