Movies
Ratings
32
1917Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Nappily Ever AfterRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5