Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5