Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Love @ SeventeenRated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
TemptedRated ★ 1.0
VictoriaRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.5