Movies
Ratings
27
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0