Series
Ratings
13
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0