Movies
Ratings
24
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
Woman in GoldRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5