Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5