Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
JobsRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 1.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0