Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0