Series
Ratings
39- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0