Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5