Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 1.5
True BloodRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5