Titles you rated
People Like UsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0