Movies
Ratings
300
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0