Titles you rated
When I Was The PrettiestRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- Geu-ga Georeumeul Meomchueosseul TtaeRated ★ 5.0
- Housewife's RebellionRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 3.0
Happy HomeRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0