Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0