Movies
Ratings
36
Begin AgainRated ★ 3.5
SingRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0