Series
Ratings
13
PinocchioRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0