Series
Ratings
61
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0