Series
Ratings
13
Birthcare CenterRated ★ 4.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0