Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0