Series
Ratings
21
Miss RipleyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0