Titles you rated
ThirstRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Reality+Rated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0