Movies
Ratings
41
Radio StarRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.0