Movies
Ratings
68
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5