Movies
Ratings
236
V for VendettaRated ★ 4.5
ChaosRated ★ 2.5
Gangster HighRated ★ 2.0
WarRated ★ 2.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Twilight GangstersRated ★ 1.5
[REC]Rated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Death RaceRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.5