Series
Ratings
52
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0