Movies
Ratings
102
ChefRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5