Series
Ratings
208
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 4.5- When A Man Loves A WomanRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.0
WeddingRated ★ 3.0- Snow FlowerRated ★ 3.0
Bad CoupleRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- Island Village TeacherRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.0- WolfRated ★ 4.0
- My Bratty PrincessRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5