Movies
Ratings
951
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 3.5
JudgementRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The MegRated ★ 1.5
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Viva La VidaRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The SeagullRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0