Titles you rated
GrimmRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0