Movies
Ratings
99
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0