Series
Ratings
52
The Princess's ManRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0