Series
Ratings
44
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.0
JugglersRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0