Movies
Ratings
303
AladdinRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5