Series
Ratings
32
I Need RomanceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5