Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0