Movies
Ratings
62
BlindnessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0