Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5