Series
Ratings
19
My Fair LadyRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0