Titles you rated
Love TrulyRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.0