Movies
Ratings
555
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 1.5