Series
Ratings
21
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0