Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0