Series
Ratings
76
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 1.5- Deux YeojaRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 주관식당Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0