Series
Ratings
91
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0