Titles you rated
Nonstop 1Rated ★ 1.0
The King and IRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0- The Dirge SingerRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0